Ceny sú už rozdané

tricka, hrnceky, privesky, brosne, stol

Ceny sú už rozdané

Tak konečne sú už ceny rozdanéDeti sa tešia z odmeny a ja z dobrého pocitu vidieť v ich očkách tú iskričku radosti a šťastia. Áno, trvalo to dlhšie, kým došli objednávky jednotlivých cien…

Teším sa

Teším sa, že sa to podarilo a ceny našli svojich vlastníkov. Verím, že im budú prinášať radosť a poslúžia nielen ako odmena, ale aj ako motivácia. Veď cieľom súťaže bolo motivovať deti k činom, a hoci aj maličkým, ale predsa. 

Posun vpred

Každý nový krok, či krôčik je posun vpred. A presne o to ide, nezastať, ale napredovať. Veď aj moje knihy neprišli na svet rýchlo. Pomaly po krôčikoch, skrátka ísť niekam po ceste. Áno, v dnešnej dobe je všetko prirýchle a poviete si: –  no treba čakať, kým toto, kým tamto …a to trvá „stráášne“ dlho. To sa mi nechce obetovať toľko času. Niekto povie škoda peňazí, iný energie… a to dopredu sa vzdajú. 

Nevzdávať sa

Nevzdávať sa a skúšať to znovu a znovu. Odhodlane, ako keď sa batoľa učí chodiť. Miliónkrát vstane a spadne, až dokým sa to nenaučí. A potom urobí prvý krôčik opatrne možno až ťarbavo a skúsi to. Najprv, aby bolo bližšie k matke, hračke, cumlíku. Neskôr k pieskovisku, hojdačke, kamarátom… Prechádza prekážkami postupne, až kým nedosiahne svoje ciele. Občas to každý z nás aj trošku vzdá a hľadá iný smer, inú cestu, iný cieľ. Ale to je v poriadku, dôležité je kráčať, bežať, lietať… a trebárs aj maľovať. Len tak pre radosť a nemusí to byť len kvôli cene, alebo inej odmene. Ale preto, že vás to baví a zabaví.

Poďakovanie

Všetkým zúčastneným deťom patrí odo mňa veľké poďakovanie a víťazom ešte raz gratulujem.  Prajem vám veľa radosti z cien, maľovania a kreslenia. Nech sa vám darí vo všetkom, do čoho sa pustíte. A ak aj nie, nevzdávajte to, trénujte, cvičte, užívajte si proces tvorby a výsledok sa dostaví.

Fotogaléria 

 

 

Mohlo by vás zaujímať

Tvorba webstránok