Pokračovanie príbehu, alebo o 2. knihe

Návrat do Kráľovstva Drahokamov

Pokračovanie príbehu Zlaté srdiečko z Kráľovstva drahokamov

Kniha má názov Návrat do Kráľovstva drahokamov a je určená pre deti od 7 rokov, ale aj pre všetkých milovníkov rozprávok. Je to pokračovanie knihy Zlaté srdiečko z Kráľovstva drahokamov. Hornú vekovú hranicu neurčujem.

Zaujali vás príbehy dúhového čarodejníka Zafíra a jeho rodiny? Nenechajte si ujsť pokračovanie knihy Zlaté srdiečko z Kráľovstva drahokamov. Ste zvedaví, čo sa stalo s Platinusom a ostatnými malými i veľkými hrdinami? Nájdu svoje šťastie? Ja sama som im pri písaní knižky držala palce a veru nebudú to mať vždy ľahké. Tak sa spokojne začítajte a vyrastiete spolu s nimi…a tí veľkí sa opäť stanú deťmi.

Bude to práve Platinus, koho cesty dovedú späť do Kráľovstva drahokamov. Starosti mu robí zatmenie slnka. Pribudnú aj noví hrdinovia a zamotajú sa dúhovým čarodejníkom do života. Niektorí z nich úplne zmenia ich plány.

Všetkým čitateľom obohatia chvíle s knihou pestrofarebné ilustrácie z mojej dielne. Tak s chuťou do toho…

 

Nahliadnutie pod obal

„Tak teba trápi to zatmenie?“ obrátila sa na Platinusa s výčitkou v hlase.
„Pani Elvíra, bodaj by ma netrápilo, veď môj ľud nebude mať žiadnu úrodu a pomrie hladom,“ smutne odvetil, „a odkiaľ to vlastne viete?“
„Ja viem všeličo. A aj to viem, že si za to môžeš sám!“ otočila sa a ďalej vešala čerstvo natrhané bylinky nad pec.
„Krstná mama, pomôžeš nám?“ pridala sa do rozhovoru Jazmínka.
„Vidím dcérka, že ti na ňom záleží. Ale len preto, že si to ty, poradím vám, čo robiť,“ usmiala sa na svoje krstňa, no na vládcu hodila ešte prísnejší pohľad. Platinus sa cítil, akoby ho karhala vlastná mama. Ešte čosi prihodila do kotlíkov a sadla si ku stolu. Zjedli večeru a pri čaji sa zhovárali dlho do noci.
Naraz Platinus, prerušil debatu:
„Pani Elvíra, pekne vás prosím, prezraďte mi, ako sa zbaviť tej kliatby.“
„Dobre, dobre, tak počúvaj a pozorne!“ …

 

Knihu nájdete tu

 

Mohlo by vás zaujímať

Tvorba webstránok