SÚŤAŽ pre deti: Najviac sa mi páči… + Maľovanky

SÚŤAŽ: Najviac sa mi páči…

Radi kreslíte a maľujete? Tak ste na správnom mieste. Presne pre vás je táto súťaž.

Iste ste si všimli, že niektoré postavy z mojich kníh som vôbec nenakreslila do ilustrácií. Urobila som to zámerne. Chcela som ponechať dostatok priestoru vašej fantázii. Každý nech si vytvorí vlastné predstavy. Určite proti tomu nebudem protestovať. Myslím si, že nie je nutné stopercentne súhlasiť ani s mojím výtvarným pohľadom. Aj mne sa to stáva pri čítaní.

Vždy som mala rada výtvarné súťaže a aj mojich žiakov som sa snažila do nich zapájať na hodinách výtvarnej výchovy. Dnes ponúkam túto možnosť ja sama. Pripravila som tu na stránke pre vás 1. súťaž. Venovaná je pre všetky deti, ktoré radi kreslia a maľujú. Bude rozdelená do viacerých kategórií, aby mal šancu naozaj každý.

Kategória A: 

Vymaľuj maľovanky z mojej stránky

  • Vymaľuj akúkoľvek maľovanku z mojej stránky, ktorá sa ti najviac páči – nezáleží na tom, či podľa kníh, alebo svojej vlastnej fantázie.

Kategória B:

Nakresli, čo sa ti najviac páčilo z kníh Zlaté srdiečko a Návrat z Kráľovstva drahokamov

  • Nakresli alebo namaľuj obrázok ku ktorejkoľvek z mojich rozprávkových kníh podľa vlastného výberu a podľa svojich predstáv.

Posielajte

Detské práce s menom, priezviskom, vekom dieťaťa a kategóriou ( A alebo B) vo formáte JPG s rozlíšením cca 800×600 px posielajte na môj e-mail: som@lenkalienka.sk najneskôr do 30. augusta 2018.  Všetky zúčastnené práce ešte rozdelím do vekových podkategórií:

–  do 8 rokov

 – nad 8 rokov

Vyhodnotenie a galériu najlepších prác nájdete tu presne 1. septembra 2018.

zatmenie, oblaky, obilie, lúka, les
Môj pohľad na zatmenie

A o čo súťažíme?

  1. miesto – tričko + odznak s obrázkom z knihy podľa vlastného výberu
  2. miesto – hrnček + odznak s obrázkom z knihy podľa vlastného výberu
  3. miesto – prívesok na kľúče + odznak  s obrázkom z knihy podľa vlastného výberu

Ceny sú rovnaké pre každú kategóriu.

Nesmierne som zvedavá na všetky vaše práce a tvorivosť, čo do nich dáte. Prajem veľa zábavy a pekných chvíľ pri kreslení a maľovaní. Veľmi sa teším na každý obrázok, ktorý mi zašlete.

Maľovanky z kníh:

Zlaté srdiečko z Kráľovstva drahokamov

Návrat do Kráľovstva drahokamov

Všetky obrázky, ktoré tu nájdete, som kreslila a pripravila pre vaše deti. Určite sa potešia, ak im ich vytlačíte.  Môžu si potom svoje obľúbené zvieratká a postavičky i veci vyfarbiť a zabaviť sa. Poskytujem ich na stiahnutie zdarma (stačí kliknúť na nápis nad obrázkom).

 
 
 
 
 
 
 

Mohlo by vás zaujímať

Tvorba webstránok