Súťaže

Súťaže súvisiace s mojimi knihami. A nielen s nimi.

Vianočná súťaž 2018


Vianočná súťaž

Začína „Vianočná súťaž“.

Vítam vás opäť v kategórii súťaže. Spojená je s mojimi e-knihami pre deti.

Kúp aspoň jednu z kníh a vyhraj!

(viac…)

Ceny sú už rozdané


tricka, hrnceky, privesky, brosne, stol

Ceny sú už rozdané

Tak konečne sú už ceny rozdanéDeti sa tešia z odmeny a ja z dobrého pocitu vidieť v ich očkách tú iskričku radosti a šťastia. Áno, trvalo to dlhšie, kým došli objednávky jednotlivých cien…

Teším sa

Teším sa, že sa to podarilo a ceny našli svojich vlastníkov. Verím, že im budú prinášať radosť a poslúžia nielen ako odmena, ale aj ako motivácia. Veď cieľom súťaže bolo motivovať deti k činom, a hoci aj maličkým, ale predsa.  (viac…)

Vyhodnotenie výtvarnej súťaže „Najviac sa mi páči…“


Vyhodnotenie je tu

Konečne nastala vami dlho očakávaná chvíľa a vyhodnotenie vašich prác je tu. Prázdniny sa skončili. Žiaci nastupujú do školy a určite ste všetci zvedaví, ako bude ohodnotená vaša snaha a úsilie. 

Bolo z čoho vyberať

Na prvú súťaž, ktorú som zorganizovala bola vaša účasť dosť vysoká. Spolu sa do nej zapojilo až 71 detí. Vybrať najlepších 20 prác bola poriadna „fuška“. Nebola som na to však celkom sama. Na pomoc som si prizvala dve slečny (žiačky základnej školy), ktoré sa do súťaže samozrejme nezapojili. Rozhodujúce slovo som aj tak mala ja. Nájdete ich v závere článku v galérii. (viac…)

SÚŤAŽ pre deti: Najviac sa mi páči… + Maľovanky


SÚŤAŽ: Najviac sa mi páči…

Radi kreslíte a maľujete? Tak ste na správnom mieste. Presne pre vás je táto súťaž.

Iste ste si všimli, že niektoré postavy z mojich kníh som vôbec nenakreslila do ilustrácií. Urobila som to zámerne. Chcela som ponechať dostatok priestoru vašej fantázii. Každý nech si vytvorí vlastné predstavy. Určite proti tomu nebudem protestovať. Myslím si, že nie je nutné stopercentne súhlasiť ani s mojím výtvarným pohľadom. Aj mne sa to stáva pri čítaní.

Vždy som mala rada výtvarné súťaže a aj mojich žiakov som sa snažila do nich zapájať na hodinách výtvarnej výchovy. Dnes ponúkam túto možnosť ja sama. Pripravila som tu na stránke pre vás 1. súťaž. Venovaná je pre všetky deti, ktoré radi kreslia a maľujú. Bude rozdelená do viacerých kategórií, aby mal šancu naozaj každý. (viac…)